وبلاگ

فروش نشریات، امکان جدید تیتر

پس از حدود یک ماه بررسی فنی و تحقیقات در مورد فروش نشریات، امکان فروش آنلاین نشریات در تیتر فراهم شد.
در حال حاضر شما میتوانید شماره ۱۱۸ نشریه زن و اجتماع را در تیتر خریداری کنید.
امیدواریم این امکان با نظرات شما توسعه پیدا کرده و نقش موثری در گسترش نشریات استان داشته باشد.

بررسی امکان خرید نشریات

ما در تیتر همواره به دنبال ارائه خدمات بهتر برای نشریات کرمان و مخاطبین آنها هستیم.
مهمترین بازخوردی که فعالین عرصه مطبوعات در کرمان به تیتر انتقال داده اند، قابلیت فروش نسخه قابل مطالعه نشریات است.
در حال حاضر در تیتر ما در پی پیاده سازی این امکان ویژه هستیم.
در صورتی که برای توسعه این مورد پیشنهاداتی دارید تیم مدیریت تیتر همواره منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شماست.
امید است با همکاری شما نقش موثری در گسترش بهتر ارائه نشریات استان داشته باشیم.

نمایش نشریات در وب سایت شما

با توجه به درخواست های زیادی که از وب سایت های خبری استان کرمان داشته ایم آیتمی برای نمایش آخرین نشریات استان در دیگر سایت ها را فراهم کرده ایم.
این امکان به صورت آزمایشی فعال شده است و با درج کد زیر در قالب وبلاگ یا وب سایت خود، میتوانید‌ آخرین نشریات منتشر شده در هفته جاری را در وب سایت خود نمایش دهید.
این امکان به صورت آزمایشی تهیه شده و به زودی امکانات بیشتری برای شخصی سازی آن در اختبار شما قرار خواهد گرفت.

<script src=”//teetr.ir/widget/“></script>

در حال حاضر وب سایت های زیر از این ابزارک برای نمایش نشریات استفاده میکنند، شما هم اگر در وب سایت خود از این ابزارک استفاده کردید به ما خبر دهید تا وبسایت شما را هم به لیست زیر اضافه کنیم.

تغییرات تابستانی در تیتر

تیتر در مدت زمانی که فعالیت خودش را آغاز کرده است، با همکاری فعالین مطبوعات استان و همراهی گروه زیادی از ایده پردازان موفق به پوشش بخش زیادی از مطبوعات استان کرمان شده است.
ما در تیتر، علاوه بر تلاش برای انتشار الکترونیک نشریات، در پی گسترش خدمات این سامانه نیز هستیم، سامانه‌ای که تا رسیدن به ایده‌آلی که ما در ذهن داریم راهی طولانی در پیش دارد.

در یک ماه باقیمانده تا پایان تابستان، تیتر تغییرات بسیاری خواهد کرد و امیدواریم با شروع پاییز با تیتری کاملا جدید همراه شما باشیم.

بخشی از تغییرات مربوط به نرم افزار و وب سایت تیتر میشوند که به زودی نسخه های تستی آنها را مشاهده خواهید کرد و بخش دیگر مربوط به فعالیت های جدید تیم مدیریت و توسعه تیتر هستند، همانطور که حتما تا کنون متوجه شده اید، تیتر علاوه بر انتشار نشریات در وب و ارائه آنها در بستر اپلیکیشن ها، در شبکه های اجتماعی نیز حضور فعالی دارد و در حال کسب اعتماد مخاطبین است.

در نهایت خرسندیم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که تیتر در پایان تابستان امسال به نسخه جدید ارتقا خواهد یافت و امکانات جدیدی را در اختیار شما خواهیم گذاشت، امیدواریم در طی این مدت باقیمانده تا آماده سازی نسخه جدید، علاوه بر همراهی با ما، با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود به ما در ادامه راه این فعالیت فرهنگی برای استان روحیه‌ای مضاعف ببخشید.

آموزش استفاده از اپلیکیشن تیتر

1۱- نشرایتی که بصورت اسلاید شو در ابلا در حال نمایش هستند نشریاتی هستند که داری فایل پی دی اف می باشند و با کلیک روی نشریه به صفحه آن شماره دسترسی پیدا کرده و با کلیک روی گزینه دانلود می توانید نسخه پی دی اف آن را دریافت نمایدد

۲- زیر مجموعه شماره های امروز نشریات هر صبح می باشند که بروز می شوند که داری محدودیت ۹ عدد می باشد که می توان با کلیک بروی دکمه ادامه سایر نریات را نیز مشاهده نمود

نکته: با کلیک بروی ادامه نشریات به ارشیو روزانه نشریات بصورت پیوسته نیز دسترسی خواهید داشت

اپلیکیشن تیتر منتشر شد

تیتر برنامه ای است برای دسترسی آسان مخاطبین به روزنامه ها ، هفته نامه ها ، ماهنامه ها ؛ فصل نامه ها ، مجلات و در کل نشریات منتشر شده در استان کرمان می باشد که امکان مطالعه صفحات اول نشریات و دانلود پی دی اف (pdf) آنها را بصورت روزانه فراهم آورده است
امید است با حمایت ها و نظرات شما اشکالات برنامه را مرتفع سازیم

photo_2015-07-10_17-35-52