تغییرات تابستانی در تیتر

تیتر در مدت زمانی که فعالیت خودش را آغاز کرده است، با همکاری فعالین مطبوعات استان و همراهی گروه زیادی از ایده پردازان موفق به پوشش بخش زیادی از مطبوعات استان کرمان شده است.
ما در تیتر، علاوه بر تلاش برای انتشار الکترونیک نشریات، در پی گسترش خدمات این سامانه نیز هستیم، سامانه‌ای که تا رسیدن به ایده‌آلی که ما در ذهن داریم راهی طولانی در پیش دارد.

در یک ماه باقیمانده تا پایان تابستان، تیتر تغییرات بسیاری خواهد کرد و امیدواریم با شروع پاییز با تیتری کاملا جدید همراه شما باشیم.

بخشی از تغییرات مربوط به نرم افزار و وب سایت تیتر میشوند که به زودی نسخه های تستی آنها را مشاهده خواهید کرد و بخش دیگر مربوط به فعالیت های جدید تیم مدیریت و توسعه تیتر هستند، همانطور که حتما تا کنون متوجه شده اید، تیتر علاوه بر انتشار نشریات در وب و ارائه آنها در بستر اپلیکیشن ها، در شبکه های اجتماعی نیز حضور فعالی دارد و در حال کسب اعتماد مخاطبین است.

در نهایت خرسندیم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که تیتر در پایان تابستان امسال به نسخه جدید ارتقا خواهد یافت و امکانات جدیدی را در اختیار شما خواهیم گذاشت، امیدواریم در طی این مدت باقیمانده تا آماده سازی نسخه جدید، علاوه بر همراهی با ما، با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود به ما در ادامه راه این فعالیت فرهنگی برای استان روحیه‌ای مضاعف ببخشید.

نظر شما درباره ی این نشریه چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *