طارمی تاثیرگذارترین بازیکن فصل لیگ پرتغال

نویسنده مطلب
Average: 4 (2 votes)
این محتوا چه جامعه هدفی را دنبال می کند؟
ملی

محبوبیتی روزافزون را برای او به همراه دارد۔ گلزنی یا گلسازی در هر مسابقه برای پورتوه حالا دیگر به یک توقع از سوی هواداران این تیم از مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو تبدیل شده است؛ طارمی در هفته پایانی لیگ فوتبال پرتغال و در مصاف بلننسس، تنها ۶۹ دقیقه در زمین مسابقه حضور داشت اما در همان فرصت درخشید و نقش اول را در شب پیروزی چهار گله شاگردان
کونسیسائو ایفا کرد۔ او با گلزنی خود توانست عنوان تأثیرگذارترین بازیکن فصل لیگ پرتغال رااز رقبای دیگر برباید واگرسفروویچ مهاجم بنفیکا در هفته پایانی ناکام در گلزنی یا گلسازی باشد این عنوان اختصاصا به ستاره ایرانی پورتو خواهد رسید؛ افتخار بزرگی که پس از آقای گلی فصل گذشته لیگ پرتغال۰ دراین فصل از مسابقات و در فصلی که پورتو بدترین روزهای خود را در یک دهه گذشته در لیگ داخلی گذراند، به ثبت می رسد۔
این فصل ۱۶ گل بزند و ۱۱ بار هم گلسازی کند تا بالاتر از ستارگانی چون سفروویچ، گونسالوسY‏ اولیویرا و کارلوس جونیور در صدر جدول تأثیرگذارترین بازیکن فوتبال پرتغال درفصل ۲۰۲۱/۲۰۲۰ قرار گیرد۔ انفاق جالب توجه دریلره س تاوه ایرانی توبیت یکی از هواداران اوو باشگاه پورتو بود که در هنگام تعویض مهدی طارمی در جدال مقابل بلننسس در دقیقه ۶۹و حضور اوانلیسون در زمین زده شد و این مخاطب توییتری در صفحه خود با انتشار عبارت «طارمی خاموش؟
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از شکست تیمش ۔ راخوردیم۔البته چند دقیقه بعد دروازه بان استقلال هم به برابر استقالال و کنار رفتن از جام حذفی گفت: روی دو اشتباه بچگانه دو گل به استقلال کادو دادیم۔
مجتبی حسینی گفت: فکر می کنم یکی از بازیهای خوب این فصل رابه نمایش گذاشتیم۔ درنیمه اول به طور کامل بازی در اختیار ما بود و با سیستم مناسبی برابر یک تیم خوب قرار گرفتیم و موقعیت هایی راهم ایجاد کردیم۔ سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم و همین روند راادامه دادیم اما بایک اشتباه بچگانه به بازیکن استقلال کادو دادیم و گل اول
که نباید در این سطح رخ بدهد دریافت کردیم۔ در ادامه ۱ : استقلال با وقت کشی و یک دفاع تیمی خوب و استفاده از ضد حمله بازی را کنترل کرد۔ ۱ سرمربی ذوب آهن در پایان گفت: از زحمات تک تک \ بازیکنانم تشکر می کنم که بازی قوی و پایاپایی را به . نمایش گذاشتند۔ داوری خیلی هم خوب بوداما با توجه به خ اتفاقات دربی تیم ها فشار می آورند۔ :
تلویزیون خاموش» از ستاره ایرانی تیم پورتو اینچنین حمایت کرد و به نوعی ارزش کاراو را در ترکیب پورتو نمایان ساخت۔ حالا پس از گذراندن یک فصل رؤیایی در تیم پورتو، مهدی طارمی باید به ایران سفر کند تا تیم ملی را در مسیر صعود به مرحله نهایی 7 ۳ ر ۱ صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا همراهی کند؛ طارمی | د ره۔ - ر _ رك ح 7 ۰ _ بدون تردید با عملکردی که از خودنشان داده، امید اول کادرفنی ن س = سد - - - ۱-۸ و هواداران فوتبال در ایران است که بتواند با درخشش خود شایان مصلح در واکنش به عکسی که روح اkۉ‏ باقری از
‏ذوبی ها همچنان پیگیر پرونده شکابت از هافدک استقلال با وجود نزدیک شدن به پایان لیگ بیستم هنوز تکلیف شکایت باشگاه ذوب آهن از هافبک سابق خودش مشخص نیست۔ تیم فوتبال ذوب آهن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش از شروع لیگ بیستم بازیکنان زیادی را از دست داد و به نوعی می توان گفت یک تیم کامل از نفرات کلیدی و مهم این مجموعه از جمله مهدی پور، اسماعیلی فر، نژادمهدی، هادی محمدی، احسان پهلوان و. جدا شدند واین تیم چهره جدیدی در فصل جدید به خود گرفت۔ یکی از نفرات جدا شده از ذوب آهن، مهدی مهدی پور بود که با فسخ یک طرفه قراردادش با گاندوهاw‏ به استقلال تهران پیوست و در حال حاضر دراین تیم بازی می کند۔ از زمان فسخ قرارداد مهدی پور به صورت یک طرفه، باشگاه ذوب آهن مدعی بود این کار تخلف است و اقدام هافبک سابق این تیم غیر قانونی بوده و به همین منظور شکایتی به فدراسیون فوتبال انجام داد که برای با وجود گذشت ماه ها از آن ماجرا هنوز رأی این پرونده صادر نشده و هربار مسئولان باشگاه ذوب آهن پیگیر این موضوع می شوند مسئولان کمیته تعیین وضعیت وعده «به زودی» را به آنها می دهند و مشخص نیست چه زمانی دراین باره تصمیم گیری خواهد شد۔ لازم به ذکر است که مسئولان باشگاه ذوب آهن همچنان به جد پیگیر این پرونده هستند و قصد ندارند تا زمان رسیدن به نتیجه از آن پا پس
‏معاون اجرایی باشگاه پرس پولیس خطاب به هواداران گفت: خواهش می کنم همانطور که تا الان به ما اعتماد کرده اید، اعتماد داشته باشید که وافعا دراین شرایط سخنی که هادر چهار جام مدعی هسنیم و فصل نقل وانتقالاتی را در پیش داریم۔ رقبایی داریم که از لحاظ مالی بسیار متمول هس تند و به کارخانه های بزرگ، تولیدی های بزرگ و مراکز پر پول و پر سود وصل هستند و آن ها دارند شرایط خود را می گذرانند۔ باشگاه پرسپولیس به دلیل قوانینی که وجود دارد نمی تواند ازاین مراکز استقاده کند۔
‏ابراهیم شکوری افزود: مجددا خرضن می کنم که دلگرمی ها په نما هواداران است۔ خواهشی که دارم این است که هر کسی به وسع خودش به باشگاه کمک کند۔ تک تک کامنت هاو پیام های شمابرای ما ارزشمند است ومااز همه آن ها انرژی می گیریم۔ باید بگویم که همه اعضای مجموعه ی باشگاه پرسپولیس شما را دوست دارندش همه ما عاشق پرسپولیس هستیم و کمک می کنیم که ان شاء ا۔ امسال برای پنجمین سال پیاپی مقام فهرمانی رابدست بیاوریم ویک انفاق ویزه رفم بخورد.
‏کامنت جالبی نوشت۔ سپاهان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۵ بر ۱ مس رفسنجان رادر هم بکوبد تا با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس، صدرنشین لیگ برتر شود۔
‏همین موضوع باعث شده شایان مصلح به شوخی زیر این پست خطاب به هم تیمی اش بگوید: «این عکس راهر کس درست کرده به او می گفتی ما را دور نندازد.» باقری و مصلح سابقه بازی در تیم های استقلال و پرسپولیس رادارند۔
‏روزنامه الرایه قطر که بررسی عملکرد باشگاه های قطری در پایان فصل رااز هفته گذشته آغاز کرده به تحلیل شرایط العربی در لیگ ستارگان پرداخته و مهرداد محمدی را بهترین بازیکن این تیم دانسته است۔
‏در گزارش روزنامه الرایه آمده است: فصلی که گذشت برای العربی هیچ تفاوتی با فصل گذشته نداشت۔ آنها دقیقا مثل فصل قبلی با ۲۶ امتی از در جایگاه هفتم جدول لیگ قرار گرفتند و برخلاف انتظارات هواداران شان نتوانستند به جمع ۴ تیم طلایی بالای جدول و سهمیه صعود به لیگ قهرمانان آسیا دست یابند۔
‏فهرست بازیکنان خارجی العربی در ابتدای فصل هیچ تغییری نداشت به جز مهرداد محمدی که جانشین هموطن خودش مرتضی پورعلی گنجی شد و مدافع ایرانی به مقصد لیگ چین العربی را ترک کرد۔ این در حالی بود که کادر فنی العربی نیز با حفظ هالگریمسون ایسلندی ثبات داشت۔ العربی در ادامه شاهد تغییرات گسترده در ترکیب بازیکنان خارجی بود به طوری که
‏در طول یک فصل از۸ بازیکن مختلف استفاده کرد۔ آنها فصل رابا مارک مونیساw‏ مهرداد محمدی، گونارسون ، لاسوگا و حمدی الحرباوی آغاز کردند اما درادامه الحرباوی و لاسوگا از تیم کنار گذاشته شدند و مهدی ترابی به همراه ایوبی عزی را به خدمت گرفتند۔ درادامه یوسف المساکنی بازیکن الدحیل جانشین مهدی ترابی شد و همین مسئله تاثیر زیادی در عملکرد تیم داشت که با تغییرات متعدد در طول فصل با ترکیب های متفاوتی به میدان می رفت۔
‏مهرداد محمدی در این فصل عملکرد موفقی در ترکیب العربی داشت او با وجود اینکه یک مهاجم تخصصی نیست و در نوک خط حمله مورد استفاده قرار نمی گیرد بهترین گل زن تیم در این فصل بود۔ مهرداد از مجموع ۲۸ گل العربی ۱۰ گل را به ثمر رساند و در واقع زننده بیش از یک سوم گل های این تیم بود۔ محمدی عملکردی قابل توجه از خودش نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان خارجی فصل بود۔ او یک جنگجوی واقعی در زمین است که از خریدهای موفق العربی به شمار می رود۔
‏برتر و ملوان و خیبرازلیگ یک در مرحله یک چهارم نهایی حضور خواهند داشت۔ نکته مهم این است که در مرحله بعدی، دو تیم پرسپولیس و فولاد باتوجه به اینکه دو بازی متوالی مهمان بوده اند در مرحله بعدی قطعا میزبان خواهند بود۔
‏نوید مظفری درباره قضاوت موعود بنیادی فر داور دی دار استقلال - ذوب آهن در مرحله یک هش تم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور اظهار داشت: گل اول استقلال در شرایط سالمی به ثمر رسيد۔ بازيکنان ذوبآهن اعتقاد داش تند که در صحنه گل اول، ۳ مهدی فایدی خطا گرده است درصورتی : که مهاجم استقلال مرتکب خطا نشد و گل
‏کارشناسان فوتبال نتوانست عنوان بهترین بازیکن لیگ را به دست آورد و آزمون در صدر قرار گرفت۔ ستون نویس روزنامه «اس پورت اکس پرس»ã»اولگ‏ ایوانوف، بازیکن پیشین لیگ روسیه که اکنون به _ کارشناس فوتبال این کشور بدل شده، به تمجید از آزمون پرداخت واو را | بهترین بازیکن لیگ دانست۔ ایوانوف از بین آزمون و نوبوا، بازیکن سوچی، ستاره ایرانی را انتخاب کرد و نوشت: سردار با زنیت قهرمان روسیه شدو ۱۹ گل دراین رقابت به ثمر رساند۔ اگر پو کر بازی ی انتهایی لیگ توسط دزوبا نبود، او آقای گل روسیه نام می گرفت۔ دزوبا هم بازیکن بزرگ است ولی در حقیقت او پشت سردار قرار می گیرد و به نظرم اگر ازمون در ان مسابقه بود
‏۔__ ر؟ وی ادامه داد: گل اول تيم ذوب آهن هم به هیچ عنوان - ۔ افساید نبود و بازیکن این تیم از پشت مدافع استقلال ر حرکت کردو خودرادر موقعیت گل قرار دارد۔ ۳ ل؟ کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد صحنه ای . ا که در محوطه جریمه ذوب آهن رخ داد و فرهاد مجیدی و ا بازیکنان استقلال اعتقاد به پنالتی داشتند خاطرنشان کرد: : در آن صحنه هم خطایی صورت نگرفت و داور به درستی دستور به ادامه بازی داد، در کل قضاوت خوبی از داور ا و گروهش دراین بازی شاهد بودیم۔
‏دلیل توانایی متفاوتی که در زمین از خود نشان می دهد۔ در تمامی دقایق آزمون نمایش خوبی دارد، مدافعان را جامی گذارد ۱۱ و ضربات سر قوی دارد۔ همچنین آزمون ۰. ۱ آدم فروتنی است و هیچ وقت در بازی ۱۱۰ مغرور نبوده و در بازی مشارکت
‏هافبک تیم ذوب آهن اصفهان پس از دیدار مقابل استقلال با خبرنگاران گفتگو نکرد۔ یکسال ونیم دیگراورا حفظ کند، به 11 نظرم بدون ازمون، لیگ ]ما . : - خعیف تر خراهدبردا ر ورزشگاه ازادی با نتیجه ۲ بر یک شکست : ۱ ه خورد تا از گردونه این رقابت ها حذف سود۔

افزودن نظر

متن ساده

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.